O nas

Jesteśmy małą polską spółką założoną w 2012 roku przez absolwentów wydziału Fizyki UW z doświadczeniem w opracowywaniu i komercjalizacji nowych produktów wykorzystujących zaawansowane technologie. Rozwijamy własne produkty i wspieramy naszych klientów w przygotowywaniu i wdrażaniu projektów usługowych i produktowych w dziedzinie ICT, sensorów i produkcji elektroniki.

Nasze specjalności to:

  • Projekty związane z chmurowym przetwarzaniem danych z satelitarnych obserwacji Ziemi;
  • Projekty związane zaawansowanymi technologiami montażu elektroniki dla Europejskiej Agencji Kosmicznej,
  • Projekty związane z technologiami służącymi badaniu i ochronie środowiska.

Głównym zakresem działalności spółki jest doradztwo związane z rozwojem nowych produktów i usług z zakresu zaawansowanych technologii. Wśród naszych partnerów są spółki takie jak Creotech Instruments (polski lider w branży kosmicznej), Robotics Inventions (opracowujący zautomatyzowane urządzenia sprzątające), CloudFerro (europejski lider w zakresie usług chmurowych i Big EO Data).

Jesteśmy także dystrybutorem oprogramowania i urządzeń Calytrix.

Wraz z wejściem Polski do Europejskiej Agencji Kosmicznej spółka poszerzyła działalność o produkty i usługi skierowane na ten sektor. Pomagamy także przy technologicznych projektach finansowanych przez NCBiR i Unię Europejską.


Najciekawsze projekty.

Nie wszystkie projekty naszych klientów w których bierzemy udział są duże, ale wszystkie stanowiły wyzwanie i dotyczyły technologii przyszłości. Oto kilka z nich:

  • CREODIAS – budowa usługi chmurowego dostępu do Bardzo Dużego repozytorium danych z obserwacji satelitarnej Ziemi. Więcej na stronie creodias.eu.

  • VDE – Ocena potencjału wykorzystanie systemu łączności VDE w usługach transportu morskiego
    https://business.esa.int/projects/jericho-vde

  • Komercjalizacja usługi wykorzystującej metody magnetometrycznej do badania zawartości metali ciężkich w kurzu domowym.
Od 2014 roku spółka opracowuje i doskonali własny produkt – urządzenie do oceny stabilności śniegu i prawdopodobieństwa zejścia lawiny. Więcej – w zakładce Nasze Projekty.